Yılbaşında Gidilecek 5 Kış Oteli

Yılbaşında Gidilecek 5 Kış Oteli

763
0
PAYLAŞ

Pek çoğumuz yeni yıla farklı ve güzel bir mekanda girmek isteriz. Yılbaşı aynı zamanda ufak bir tatil kaçamağı içinde en doğru zamandır. Tabii ki en uygun yerlerde karın bolca yağdığı ve manzaranın da eşsiz olduğu kış otelleridir. Bizde bu yazımızda ülkemizin en güzel kış otellerini araştırdık, hem ufak bir tatil hemde yeni yıla keyifli ve güzel bir ortamda girmek için.

BÜYÜK ABANT OTELİ

Büyük Abant Oteli
Büyük Abant Oteli

Abant Gölünün tam yanında eşsiz bir tatil fırsatı. Konsepti yarım pansiyon olan Büyük Abant Oteli aynı zamanda çocuk dostu bir oteldir. Ailenizle birlikte muhteşem bir manzara eşliğinde yeni yıla keyifli bir şekilde girmeniz için mutlaka seçenekleriniz arasına almalısınız.

GRAND YAZICI ULUDAĞ

Grand Yazıcı Uludağ
Grand Yazıcı Uludağ

Grand Yazıcı Uludağ, Bursa Uludağ 1. Bölgede 235 odası ile hizmet veren bir kış otelidir. Açık büfe konseptiyle çalışan retoranında dilediğiniz herşeyi bulabilirsiniz. Eğer kış sporlarına meraklıysanız 2 adet pisti bulunan otel tam aradığınız yer olabilir. Ayrıca yeni yıla harika bir şekilde girebilirsiniz.

En İyi Yerli Diziler

GREEN PARK RESORT KARTEPE

Green Park Resort Kartepe
Green Park Resort Kartepe

Kocaeli’nin Kartepe mevkiinde bulunan Green Park Resort Kartepe’nin konsepti yarım pansiyondur. Sapanca Gölü’nün eşsiz manzarası ile birlikte yeni yıla muhteşem bir şekilde girebilirsiniz.

İstanbul’un En Güzel Düğün Mekanları

PATALYA THERMAL RESORT HOTEL

Patalya Thermal Resort Hotel
Patalya Thermal Resort Hotel

Ankara Kızılcahamam’da bulunan Patalya Thermal Resort Hotel, Soğuksu Milli Parkı içinde bulunur. Konsepti yarım pansiyon olan otel aynı zamanda thermal sularıylada şifa dağıtmaktadır. Çam ormanlarının muhteşem manzarası eşliğinde yılbaşına girmek için çok iyi bir tercih olabilir.

KAYA PALAZZO SKİ & MOUNTAİN RESORT

Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort
Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort

Bolu Kartalkaya mevkiinde bulunan otel konsept olarak tam pansiyondur. Kayakseverler için ideal olan Kaya Palazzo yeni yıla keyifli ve konfor içinde girmenizi sağlayacaktır.

 

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK