En İyi İnternetsiz Android Oyunları

En İyi İnternetsiz Android Oyunları

879
1
PAYLAŞ

Cep telefonundan oyun oynamak meşhur yılan oyunundan beri hepimizin vazgeçilmezi. Hele de tuvalette bacaklarımız uyuşuncaya kadar oyun oynamak gibisi yok. Hatta kendini oyuna kaptırıp tuvalette asıl yapması gerekeni unutanlar bile mevcut. Oyun oynanan bir diğer yer ise toplu taşıma araçları. Ancak bazen kota sorunu bazen de metro gibi telefonun çekmediği yerlerde internetsiz oynanabilecek oyunlara ihtiyaç oluyor. İşte durum böyleyken, biz de sizler için internetsiz oynanabilecek en iyi internetsiz Android oyunlarını biraraya getirdik.

Elbette size Candy Crush gibi herkesin bildiği ya da en azından duyduğu oyunlardan bahsetmeyeceğiz.

Daddy was a Thief
Daddy was a Thief

1- DADDY WAS A THIEF

Daddy was a ThiefDaddy was a Thief, hayatta pek başarıya ulaşamamış bir babanın en sonunda banka soymaya varan hikayesiyle başlıyor. Oyunda siz ne kadar iyi iseniz o kadar çok katlı olan bir binanın en üst katından alta doğru duvarları kıra kıra ineceksiniz. Inerken altın toplayacak, kimi zaman casinoya uğrayacak ve tabi ki polislerden kaçacaksınız. Oyundaki en güzel şeyse küvetle birlikte aşağıya düşmek.

Daddy Was a Thief indir

Tap the Frog
Tap the Frog

2- TAP THE FROG

Farklı bir tarza sahip olan oyunda birbirinden farklı maceralara yelken açabilirsiniz.

Tap the Frog Indir

Clumsy Ninja
Clumsy Ninja

3- CLUMSY NINJA

Uzak Doğu sporları, ninja filmleri size çok itici gelebilir ama bu oyunda dünyanın en tatlı ninjasını siz eğiteceksiniz. Hatta karakter gelmiş geçmiş en tatlı ve komik karakterlerden biri olabilir. Oyundaki görevleri yaparak bu tatlı binanın en acemi hallerine tanıklık ederek onu usta bir sensey yapabilirsiniz.

Clumsy Ninja indir

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK